Kvalifikācijas celšanas kurss: GRĀMATVEDĪBAS AKADĒMIJAS VASARAS SKOLA

Vasara ir atvaļinājumu, svētku, sezonas darbu un arī dažādu aktivitāšu laiks. Aktīvs šis laiks ir arī grāmatvežiem, kuriem šajā periodā jāsaskaras ar jautājumiem gan par darbinieku atvaļinājumiem un komandējumiem, skolēnu nodarbinātību uzņēmumos, gan citiem svarīgiem tematiem. Lai atsvaidzinātu savas zināšanas daudzos aktuālos jautājumos, grāmatvežiem tiek rīkota Grāmatvežu kvalifikācijas paaugstināšanas kursu īpašā vasaras programma.

Grāmatvežu kvalifikācijas paaugstināšanas kursi palīdzēs grāmatvežiem iegūt ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem. Regulārās un niansētās apmācības grāmatvedības jomas pārstāvjiem un komersantiem atsvaidzinās zināšanas un neļaus aizmirst tik svarīgos noteikumus veiksmīgai biznesa izaugsmei, kā arī jau iepriekš apgūtā informācija tiks papildināta ar jaunām aktualitātēm, kas īpaši piemērota vasaras programmai.

Kvalifikācijas paaugstināšanas kursos būs iespēja gūt atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem saistībā ar bērnu nodarbināšanu vasarā,  uz jautājumiem par atvaļinājumu un to veidiem. Tāpat būs iespēja uzzināt kādus motivējošus labumus darba devējs var piedāvāt darbiniekiem un kā to visu noformēt grāmatvedībā – uzzināsiet plašāk par dāvanām darbiniekiem un darbinieku bērniem, publiskām dāvanām pilsētas pasākumos, konkursiem un sacensībām, darba novērtēšanu un apbalvošanu, svētkiem uzņēmumā, korporatīviem pasākumiem, semināriem un kursiem, personāla ilgtspējas pasākumiem, darbinieku ekskursijā, apsveikumiem u.tml.

Tāpat aktuāls temats, ko padziļināti apskatīsim kvalifikācijas paaugstināšanas kursos, būs par Trešo valstu pilsoņu nodarbināšanu Latvijā – to uzturēšanās atļauju un tiesībām uz nodarbinātību.

Aplūkosim aktualitātes saistībā ar uzņēmuma transporta uzskaite grāmatvedībā, ielu tirdzniecību un ar to saistīto grāmatvedību, par sezonas darbu un to, kas jāzina, pieņemot darbinieku uz sezonas laiku, kā arī plašāk pētīsim aizdevumu saņemšanas sarežģītību gan juridiskām, gan fiziskām personām, kā arī ar to saistītās nodokļu sekas.

 
 

Apmācību norises laiks: 17., 20. jūnijā, 4., 11., 18., 25. jūlijā, 2., 9. augustā plkst. 10:00 – 14:00

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā.
DALĪBAS MAKSA – tikai EUR 280 + PVN (kvalifikācijas celšanas kursa standarta cena – EUR 632 + PVN); katrs seminārs atsevišķi EUR 79 + PVN / *Latvijas Grāmatvedības kluba biedriem – PAR BRĪVU!

Ja aizņemtības dēļ nevarat rezervēt semināra tiešsaistes laiku, būs iespēja to noskatīties arī ierakstā.

Visas apmācību programmas: registreties.com/apmacibas vai http://seminari.lv/

Kursu vadītāja: Jadviga Neilande – sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi.

Jadviga Neilande aktīvi iesaistījusies ne vien uzņēmumu konsultēšanā, bet ir arī izdevuma “Nodokļi un Komercija” redaktore un LR Saeimas budžeta un finanšu komisijas un LR Ekonomikas ministrijas Mikronodokļa likuma izstrādes darba grupas dalībniece.

Tas ļauj nemitīgi sekot līdzi visām nodokļu likumdošanas aktualitātēm, ka arī pārstāvēt uzņēmumu pozīcijas pārvaldībā. Iegūtās zināšanas grāmatvedības un finansista specialitātēs, kā arī zināšanu pilnveide kursos ļauj sniegt konsultācijas uzņēmumiem to grāmatvedības sakārtošanā, dodot padomus, kā optimizēt līdzekļus atbilstoši biznesa specifikai.

APMĀCĪBU SATURS:

17. JŪNIJĀ: Bērnu nodarbināšana vasarā

»Plašāka informācija un programma: https://registreties.com/bernu-nodarbinasana-vasara/

20. JŪNIJĀ: Atvaļinājuma nauda – tās aprēķins, atšķirības, apmaksas principi, ietekme uz sociālajām iemaksām un citi biežāk uzdotie jautājumi

»Plašāka informācija un programma: https://registreties.com/atvalinajuma-nauda/

4. JŪLIJĀ: Gatavosimies svētkiem: personāla ilgtspējas pasākumi, reprezentācija

»Plašāka informācija un programma: https://registreties.com/personala-ilgtspeja/

11. JŪLIJĀ: Trešo valstu pilsoņu nodarbināšana Latvijā

»Plašāka informācija un programma: https://registreties.com/treso-valstu-pilsoni/

18. JŪLIJĀ: Ielu tirdzniecība, pilsētas svētki

»Plašāka informācija un programma: https://registreties.com/ielu-tirdznieciba/

25. JŪLIJĀ: Sezonas darbi lauksaimniecībā. Piemājas saimniecības.

»Plašāka informācija un programma: https://registreties.com/sezonas-darbi/

2. AUGUSTĀ: Aizdevumi juridiskām un fiziskām personām. Nodokļu aprēķināšana.

»Plašāka informācija un programma: https://registreties.com/aizdevumi/

9. AUGSTĀ: Uzņēmuma transporta uzskaite grāmatvedībā. Nodokļu aprēķināšana. Komandējumi un darba braucieni.

»Plašāka informācija un programma: https://registreties.com/transporta-uzskaite/

Tālrunis papildus informācijai: 20355559; e-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos grāmatvedības akadēmijas vasaras skolai, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu