Kā pareizi izvēlēties vai mainīt saimnieciskās darbības nodokļu režīmu un no tā izrietošās atšķirības nodokļu nomaksas kārtībā

Semināra programma ir sagatavota ar mērķi palīdzēt grāmatvežiem saprast dažādus nodokļu režīmus un to ietekmi uz uzņēmumu finansēm. Semināra laikā tiks detalizēti pārrunāti kritēriji, pēc kuriem izvēlēties vispiemērotāko nodokļu režīmu, un analizētas procedūras, kas saistītas ar nodokļu režīmu maiņu.

Seminārs sniegs praktiskus padomus par nodokļu plānošanu un izmaiņām normatīvajos aktos, kas var ietekmēt uzņēmumu nodokļu saistības. Semināra vadītāja izskaidros atšķirības nodokļu nomaksas kārtībā atkarībā no izvēlētā režīma, kā arī piedāvās piemērus no prakses, kas palīdzēs labāk izprast normatīvos aktus. Semināra dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un diskutēt par specifiskiem gadījumiem, lai pilnveidotu savas zināšanas un prasmes.

Seminārs ir lieliska iespēja grāmatvežiem un uzņēmējiem paplašināt savu izpratni un uzlabot prasmes saistībā ar nodokļu režīmu izvēli un pārvaldību, nodrošinot labāku finansiālo stabilitāti un atbilstību normatīvo aktu prasībām.

Semināra norises laiks: 28. maijā plkst. 10:00 – 12:00

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā.
DALĪBAS MAKSA – tikai EUR 79 + PVN / *Latvijas Grāmatvedības kluba biedriem – PAR BRĪVU!

Ja aizņemtības dēļ nevarat rezervēt semināra tiešsaistes laiku, būs iespēja to noskatīties arī ierakstā.

Visas apmācību programmas: registreties.com/apmacibas vai http://seminari.lv/

Semināra lektore - Maira Lāce. Profesionāla grāmatvede ar vairāku gadu darba pieredzi. Strādājusi grāmatvedības pakalpojumu uzņēmumā, kurā tiek apkalpotas gan SIA, gan biedrības, Z/S un pašnodarbinātie. Pieredzējusi Eiropas Savienības fondu projektu rakstītāja un projektu grāmatvede. Pasniedz dažādus seminārus un kursus grāmatvedības jomā, labprāt organizē un vada dažādus pasākumus. Lekcijas vada, ņemot piemērus no praktiskās pieredzes darbā ar klientiem. Interesanti, saistoši un atraktīvi palīdzēs apgūt vissarežģītākos grāmatvedības jautājumus. Ieguvusi bakalaura grādu Finanšu vadībā.

APMĀCĪBU SATURS:

(Informācija tiks papildināta)

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu