Darba slodze un profesionālās izdegšanas sindroma riski un profilakses pasākumi

Arvien biežāk mums nākas saskarties ar jēdzienu par profesionālo izdegšanu, kas nozīmē, ka darbinieks arvien biežāk sāk domāt par darba pamešanu. Profesionālo izdegšanu visbiežāk raksturo trīs galvenie simptomi, tai skaitā darbiniekos novērojams motivācijas trūkums, prieka trūkums savā darbā, ticības trūkums spējai izpildīt uzdevumus, kā rezultātā rodas grūtības pat ar visvienkāršāko uzdevumu izpildi. Visbiežāk pie profesionālās izdegšanas noved pārāk liela darba slodze, taču faktori var būt vairāki. Ja izdegšanu nekontrolē, tā var izpausties kā fiziska, garīga un emocionāla slimība, un tai var būt diezgan postoša ietekme.

Lai uzzinātu, kā tikt galā ar izdegšanu un neriskētu ar darba efektivitātes zudumu, kā arī savu veselību, tiek rīkots aktuāls seminārs “Darba slodze un profesionālās izdegšanas sindroma riski un profilakses pasākumi”, kas palīdzēs ne tikai atpazīt profesionālās izdegšanas riskus un simptomus, bet arī uzzināt, kā veiksmīgi pārvaldīt stresu.

Semināra ietvaros tiks apskatīti aktuāli jautājumi par profesionālo izdegšanu, to izraisītājiem un izpausmes veidiem. Tāpat apskatīsim kā atpazīt izdegšanu sevī un citos. Tiks aplūkota arī profesionālā izdegšana un darba slodzes līdzsvara nozīme. Tiks runāts arī par bioloģisko ritmu, rezistenci un izdegšanu, kā arī apskatītas idejas par psihorelaksācijas tehnikām.

Semināra norises laiks: 26. aprīlī, plkst. 10:00 – 12:30

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā.
DALĪBAS MAKSA – tikai EUR 79 + PVN / *Personāla vadītāju kluba biedriem – PAR BRĪVU!

Ja aizņemtības dēļ nevarat rezervēt semināra tiešsaistes laiku, būs iespēja to noskatīties arī ierakstā.

Visas apmācību programmas: https://registreties.com/apmacibas vai http://seminari.lv/Apmācību vadītāja – Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne – personāla vadītāju kluba (PVK) vadītāja, eksperte, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katrām apmācībām klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Pasniedzēja ir organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Vada nevalstisko organizāciju. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu.

APMĀCĪBU SATURS


1. Kas ir profesionālās izdegšanas izraisītāji un kādas ir izpausmes? Kā to atpazīt sevī un citos?
2. Profesionālā izdegšana un darba slodzes līdzsvara nozīme.
3. Organisma nolietošanās un kādi ir mani individuālie kritiskie punkti, kas var izraisīt izdegšanu.
4. Bioloģiskais ritms, rezistence un izdegšana – izzināšana, saistība.
5. Idejas par psihorelaksācijas tehnikām – ko es daru un ko varu darī citādāk?

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu