Mikrokonflikti un lietišķā komunikācija – kā atpazīt klusos, bīstamos signālus un uzlabot organizācijas darba vidi

Mikrokonflikti ir kā klusie traucēkļi darba vidē – tie bieži paliek nemanīti, tomēr būtiski ietekmē komandas savstarpējās attiecības, motivāciju un kopējo darba efektivitāti. Tās var būt šķietami nekaitīgas situācijas – izvairīšanās, klusēšana, pasīva pretestība vai neizteikta neapmierinātība –, kas laika gaitā var izaugt par nopietniem konfliktiem. Šī semināra mērķis ir pievērst uzmanību šīm niansēm un apgūt konkrētus paņēmienus, kā tās atpazīt un risināt, pirms tās kļūst par problēmu.

Semināru vadīs Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne – pieredzējusi biroja un personāla vadības klubu vadītāja, kura sniegs gan teorētisku izpratni, gan praktiskus rīkus efektīvākai komunikācijai.

Lietišķā komunikācija nav tikai skaidri formulēti teikumi – tā ir prasme veidot cieņpilnu un atklātu dialogu, kas ļauj savlaicīgi novērst spriedzi. Seminārā tiks aplūkots, kā šo komunikāciju izmantot kā preventīvu instrumentu mikrokonfliktu risināšanai un darba kultūras uzlabošanai. Dalībnieki iepazīsies ar signāliem, kas liecina par mikrokonfliktiem, un mācīsies, kā ar apzinātu komunikāciju tos mazināt. Īpašs uzsvars tiks likts uz vienkāršiem, ikdienā pielietojamiem risinājumiem, kas veicina sadarbību un stiprina uzticēšanos komandā.

Seminārs būs īpaši noderīgs vadītājiem, biroja darbiniekiem un ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu komunikācijas kultūru darba vidē.

Semināra norises laiks: 28. jūlijā, plkst. 10:00 – 12:00

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā.
DALĪBAS MAKSA – tikai EUR 79 + PVN / *Personāla vadītāju kluba biedriem – PAR BRĪVU!

Ja aizņemtības dēļ nevarat rezervēt semināra tiešsaistes laiku, būs iespēja to noskatīties arī ierakstā.

Visas apmācību programmas: https://registreties.com/apmacibas vai http://seminari.lv/



Apmācību vadītāja – Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne – personāla vadītāju kluba (PVK) vadītāja, eksperte, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katrām apmācībām klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Pasniedzēja ir organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Vada nevalstisko organizāciju. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu.

APMĀCĪBU SATURS

  • Mikrikonfliktu atpazīšana un to ietekme uz darba vidi.

  • Lietišķās komunikācijas paņēmieni mikoikonfliktu novēršanai un
    risināšanai.

  • Praktiski risinājumi darba kultūras uzlabošanai un sadarbības veicināšanai.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu