Digitālie risinājumi un tiešsaistes komunikācija uzņēmumos – iespējas, riski un risinājumi.

Tiešsaistes komunikācijas ētiskie aspekti un neredzamie apdraudējumi.

Seminārs “Digitālie risinājumi un tiešsaistes komunikācija uzņēmumos – iespējas, riski un risinājumi” sniegs padziļinātu izpratni par modernajiem digitālajiem rīkiem un to nozīmi biznesa komunikācijā. Tiks apskatītas tiešsaistes komunikācijas priekšrocības, piemēram, efektivitāte un ātrums, kā arī iespējamie riski, ieskaitot drošības apdraudējumus un dezinformāciju. Seminārs pievērsīsies arī ētiskajiem aspektiem, kas saistīti ar digitālo komunikāciju, un izskaidros, kā identificēt un pārvarēt neredzamos apdraudējumus, lai nodrošinātu drošu un atbildīgu uzņēmuma darbību tiešsaistē.

Semināra norises laiks: 27. jūnijā, plkst. 10:00 – 12:30

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā.
DALĪBAS MAKSA – tikai EUR 79 + PVN / *Personāla vadītāju kluba biedriem – PAR BRĪVU!

Ja aizņemtības dēļ nevarat rezervēt semināra tiešsaistes laiku, būs iespēja to noskatīties arī ierakstā.

Visas apmācību programmas: https://registreties.com/apmacibas vai http://seminari.lv/Apmācību vadītāja – Mg.psyhol. un Mg.publ.relat. Anita Rošāne – personāla vadītāju kluba (PVK) vadītāja, eksperte, kura katru tikšanos ar auditoriju padara par neaizmirstamu emociju un zināšanu apmaiņu. Pēc katrām apmācībām klausītāji iegūst kādu sev vērtīgu atziņu, jūtas iedvesmoti, bagātināti un pacilāti – gatavi jauniem izaicinājumiem! Pasniedzēja ir organizāciju psiholoģe, kura papildina savu kvalifikāciju profesiju jeb amatu psiholoģijā, kā arī ieguvusi otro izglītību sabiedriskajās attiecībās. Vada nevalstisko organizāciju. Pēdējo desmit gadu laikā sekmīgi novadījusi aptuveni 1500 pasākumu.

APMĀCĪBU SATURS

  • Digitālie risinājumi (digitalizācija) un “pūļa efekts” – riski un iespējas.
  • “Parasta” un “digitāla“ pūļa komunikācijas atšķirības, kā tas izpaužas izpausmē, iztēlē un domāšanā.
  • Savu iekšējās komunikācijas rīku izveide un “tiešsaistes” ētiskie aspekti. Tiešsaistes resursi un konferenču organizēšana. Populārākie tiešsaistes konferenču organizēšanas rīki.
  • Kā darbs tiešsaistē, t.sk. videokonferences un attiecību uzlabošana – ieguvumi.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu