ĀRZEMNIEKU NODARBINĀŠANA UZŅĒMUMĀ – KAS GRĀMATVEDIM PAR TO JĀZINA?

Grāmatvedības un nodokļu seminārs sniegs padziļinātu ieskatu tematā “Kā nodarbināt ārzemnieku savā uzņēmumā?”, koncentrējoties uz juridiskajām prasībām un procedūrām, kas saistītas ar ārzemnieku nodarbināšanu. Semināra laikā tiks detalizēti pārrunāti jautājumi par to, kādas ir tiesiskās prasības un dokumentācija, kas nepieciešama, lai ārzemnieku varētu oficiāli nodarbināt. Semināra dalībnieki mācīsies, kā precīzi aprēķināt algas un nodokļus šiem darbiniekiem, kā arī kā pareizi sagatavot un iesniegt atskaites attiecīgajām iestādēm. Tiks apspriesti arī bieži sastopami izaicinājumi un labākās prakses, lai nodrošinātu gludu integrāciju un izvairītos no juridiskām problēmām. Tas ir lielisks resurss uzņēmumu vadītājiem, HR speciālistiem un grāmatvežiem, kas vēlas palielināt savas zināšanas un efektivitāti ārzemnieku nodarbināšanā.

Semināra norises laiks: 11. jūnijā plkst. 10:00 – 12:00

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā.
DALĪBAS MAKSA – tikai EUR 79 + PVN / *Latvijas Grāmatvedības kluba biedriem – PAR BRĪVU!

Ja aizņemtības dēļ nevarat rezervēt semināra tiešsaistes laiku, būs iespēja to noskatīties arī ierakstā.

Visas apmācību programmas: registreties.com/apmacibas vai http://seminari.lv/

Semināra lektore - Maira Lāce. Profesionāla grāmatvede ar vairāku gadu darba pieredzi. Strādājusi grāmatvedības pakalpojumu uzņēmumā, kurā tiek apkalpotas gan SIA, gan biedrības, Z/S un pašnodarbinātie. Pieredzējusi Eiropas Savienības fondu projektu rakstītāja un projektu grāmatvede. Pasniedz dažādus seminārus un kursus grāmatvedības jomā, labprāt organizē un vada dažādus pasākumus. Lekcijas vada, ņemot piemērus no praktiskās pieredzes darbā ar klientiem. Interesanti, saistoši un atraktīvi palīdzēs apgūt vissarežģītākos grāmatvedības jautājumus. Ieguvusi bakalaura grādu Finanšu vadībā.

APMĀCĪBU SATURS:

Galvenie semināra jautājumi:

  • Kādas ir prasības?
    Darbinieku pieņemšana darbā no ārvalstīm prasa izprast imigrācijas likumus, uzturēšanās atļauju prasības un nepieciešamās darba atļaujas. Jāizpilda juridiskās prasības, nodrošinot, ka ārvalstu darbinieki atbilst vietējiem darba likumiem un nodarbinātības normām.
  • Algas aprēķināšana.
    Ārvalstu darbinieku algas aprēķināšana var būt sarežģītāka, ņemot vērā dažādus nodokļu režīmus, valūtas kursus un iespējamos nodokļu atvieglojumus. Jāņem vērā arī darba līguma noteikumi un sociālās nodrošināšanas iemaksas.
  • Atskaišu nodošana.
    Grāmatvedim ir svarīgi zināt, kādus ziņojumus un atskaites nepieciešams iesniegt attiecīgajām iestādēm, piemēram, Valsts ieņēmumu dienestam un Imigrācijas dienestam. Pareiza dokumentu sagatavošana un iesniegšana nodrošina uzņēmuma atbilstību tiesību aktiem un izvairīšanos no juridiskām problēmām.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu